У с. Дмитрівка Гощанського району освятили новозбудований храм

1 серпня, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського у с. Дмитрівка Гощанського району освятили новозбудований Свято-Георгієвський храм.

Нагадаємо, що місцевий Свято-Дмитрівський храм силоміць було захоплено представниками київського патріархату. Православні жителі села, які лишилися вірними своїй Церкві звершували Богослужіння у хатині, яку надала громаді староста храму Тищук Марія Михайлівна. Але Господь не залишив вірний своїх, згодом не байдужі люди, а саме, Систук Євген Петрович, житель села Дмитрівка подарував земельну ділянку релігійній громаді, на якій почали будівництво храму.

16 серпня 2017 року на місці майбутнього храму було звершено молебень перед початком доброї справи, а 16 жовтня, того ж року, закладку першого каменя та встановлення Хреста під будівництво нового храму.

Освячення храму, з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, звершив секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров.

Секретарю співслужили благочинний церков Гощанського району протоієрей Михаїл Петров, настоятель храму священик Георгій Гладун та духовенство району.

За Богослужінням віряни разом зі своїми пастирями молилися за мир у селі, благополуччя і процвітання Української державі та єдність святого Православ’я в цілому.

На закінчення по традиції звершили молебень з обходженням навколо храму.

Отець Олександр привітав благочинного та настоятеля храму, усіх присутніх зі знаменним днем у їхній релігійній громаді, передав благословення правлячого архієрея та побажав допомоги Божої у подальшому служінні.