Заупокійне Богослужіння у Варварівському скиту

12 серпня, у день пам’яті мученика Іоанна воїна у Старо-Корецькому Свято-Варварівському скиту, звершили  заупокійне Богослужіння по спочилому старцю архідиякону Михаїлу Гнесюку, який є засновником скита.

З цієї нагоди по традиції у монастирі звершуються заупокійні Богослужіння.

Божественну Літургію на подвір’ї біля храму звершив Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії. За Богослужінням молився Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.

Владиці співслужили скитоначальник архімандрит Михаїл (Зущенко), благочинний  I Корецького благочиння протоієрей Ярослав Воят, прес-секретар єпархії архімандрит Герман (Кулакевич), братія обителі та духовенство, яке прибуло помолитися за свого духовного старця.

Владика-митрополит побажав Царства Небесного спочилому старцю, а усім присутнім доброго здоров’я та всякого благополуччя.

На могилі світлої пам’яті архідиякона Михаїла було звершено панахиду.