Відбувся турнір з міні-футболу серед вихованців недільних шкіл Рівненської єпархії

Днями відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед вихованців недільних шкіл Рівненської єпархії.

Цьогоріч виявили бажання поборотись за кубок єпархії юнацькі команди християн Острозького, Млинівського та Рівненського благочинь.

Переможцями стали: перше місце – представники Пантелеімонівського храму м.Рівне, друге місце – Свято-Покровський храм с. Бокійма Млинівского благочиння, третє місце – православні футболісти Свято-Покровського храму с. В. Омеляна.
Православний турнір з міні-футболу на кубок Рівненської єпархії організований керівником відділу катехизації та недільних шкіл протоієреєм Іоанном Дячуком з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького.