Вітаємо Вас, Ваше Преосвященство!

Ваше Преосвященство, дорогий владико Пимен!

З почуттям щирої любові і духовної радості висловлюємо Вам щиросердечні вітання у День Вашого тезоіменитства!

Кожного дня ми святкуємо пам’ять тих чи інших святих, які через стяжаня благодаті Святого Духа насолоджуються зараз вічним блаженством у Царстві Христовому.

В сьогоднішній день Церквою згадується пам’ять Вашого Небесного Покровителя святого священномученика Пимена, єпископа Верненського, тому прийміть наші щирі вітання із цим святом.

Бажаємо, щоб завжди у Вашому серці палала любов до Бога і ближніх. І, нехай всі справи Вашого життя, постійно стають подібними до життєвого шляху угодника Божого, ім’я якого ви отримали від Церкви Христової в чернечому постригу.

Нехай Всемилостивий Господь подасть сили примножити ті численні таланти, якими Він обдарував Вас, а Всемогутня Десниця Божа супроводжує у нелегкому служінні на благо Церкви Христової, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить Вашого життя.

Εις πολλά έτη Δέσποτα!