Розпочалися торжества на честь престольного свята у парафії Всіх Волинських Святих м. Рівного

Сьогодні, 22 жовтня, напередодні свята Всіх Волинських Святих у парафії їхнього імені, що у мікрорайоні Північний м. Рівного розпочалися торжества на честь престольного свята. Святкова Всенішна відбулася у нижньому храмі на честь блаженної Ксенії Петербурзької.

Богослужіння звершили вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський та Преосвященніший Амвросій, єпископ Згурівський, вікарій Бориспільської єпархії.

Владикам співслужили настоятель храму, благочинний Рівненського Центрального благочиння протоієрей Михаїл Жаровський, благочинний Рівненського Північного благочиння архімандрит Василій (Ващик), прес-секретар єпархії архімандрит Герман (Кулакевич), клірики храму та прибуле духовенство.

В сам день свята у храмі буде звершено дві Божественних Літургії:

07:00 – рання Божественна Літургія;

09:00 – пізня Божественна Літургія та святковий молебень.