Парафія Всіх Волинських Святих м. Рівного молитовно вшанувала престольне свято

23 жовтня, у день пам’яті Всіх Волинських Святих своє престольне свято молитовно відзначила парафія Всіх Волинських Святих, що у мікрорайоні Північний обласного центру.

У цей день, з благословення правлячого архієрея, митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія у храмі пройшли святкові урочисті Богослужіння.

У нижньому храмі в ім’я блаженної Ксенії Петербурзької було звершено ранню Божественну Літургію.

Пізню Літургію, у верхньому храмі, звершили три архієреї: ректор КДСіА єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Дубенський Пимен та єпископ Згурівський Амвросій.

За Богослужінням було піднесено молитву за мир в Україні.

На завершення було відслужено молебень із обходженням навколо храму. Єпископ Сильвестр привітав настоятеля протоієрея Михаїла Жаровського, братію та вірян із престольним святом. Передав щиру вдячність митрополиту Варфоломію за можливість молитися разом з Рівненською паствою.

Зі словом вітання до усіх присутніх звернувся мер міста Рівного Володимир Євгенович Хомко.

Настоятель храму,  подякував владикам та духовенству за молитви, привітав усіх присутніх з престольним святом.

Треба зазначити, що у верхньому храмі парафії відбулася перша Божественна Літургія.