Святкування на малій Батьківщині митрополита Варфоломія

31 жовтня, в день пам’яті апостола і євангеліста Луки, святкові торжества відбулися на малій батьківщині митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія. Престольне свято древнього храму в ім’я святого апостола Луки відсвяткували жителі села Городно Любомльського району Волині.

Ранню Божественну літургію у старовинному прихідському храмі на честь святого апостола і Євангеліста Луки очолив митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир у співслужінні архієпископа Городницького Олександра та єпископа Дубенського Пимена.

Пізня святкова Літургія була звершена у головному храмі Свято-Олександро-Невського ставропігійного жіночого монастиря. Її звершив Високопреосвященніший Діодор, архієпископ Южненський, вікарій Одеської єпархії. За Богослужінням молився Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.

За Літургією виголосили молитву за мир в Україні.

На закінчення, за традицією, було звершено молебень із обходженням навколо храму. Владика Діодор привітав усіх присутніх з престольним святом. Настоятелька Ігуменя Михаїла (Заяць) подякувала присутнім за спільні молитви.