У Варварівському скиту молитовно вшанували свою небесну покровительку

У сучасній Україні глибоко шанують великомученицю Варвару, адже її святі мощі почивають у столиці державі – м. Києві.

По-особливому святкують пам’ять великомучениці у Старокорецькому скиту, що посвячений її імені.

Напередодні дня пам’яті святої в обителі урочисту всенічну відправили настоятель скита архімандрит Михаїл (Зущенко), братія у священному сані та прибуле духовенство. На полієлєї звершили спів акафісту великомучениці.

Опівночі звершили нічну Божественну Літургію.

У сам день свята, з благословення  Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, до обителі прибув його вікарій, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, який і очолив торжества престольного свята.

Владиці співслужили намісник скита архімандрит Михаїл (Зущенко), намісник Свято-Троїцького Межирицького монастиря архімандрит Феодор (Мельничук), благочинний церков 1-го Корецького благочиння протоієрей Ярослав Воят та чисельне духовенство єпархії.

На завершення було відправлено молебень до великомучениці Варвари, з обходженням навколо храму.

Архієрей привітав намісника та братію зі святом. На могилі спочилого засновника скита архідиякона Михаїла Гнесюка Владика відслужив заупокійну літію.