185 – річчя від дня побудови Миколаївського собору Корця

19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мір Лікийських, чудотворця у Корці відсвяткували 185-річчя від дня побудови Свято-Миколаївського собору та 30-річчя настоятельства у храмі протоієрея Ярослава Воята.

Звеличити радість ювілеїв до храму прибули архієреї Рівненської єпархії.

Богослужіння звершив вікарій єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський. За Літургією молився правлячий архієрей Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.

Владикам співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, настоятель храму, благочинний Корецького Першого благочиння протоієрей Ярослав Воят та прибуле духовенство.

На Малому вході настоятель був нагороджений орденом святителя Миколая.

За Богослужінням молилися особливу молитву за єдність світового Православ’я та мир в Україні.

На завершення було відправлено молебень з обходженням навколо храму.

Митрополит Варфоломій привіта усіх присутніх з славним ювілеєм їхньої древньої святині та настоятеля з особистим ювілеєм і високою церковною нагородою Предстоятеля нашої Церкви.