Архієрейське Богослужіння у новорічну ніч

За багаторічною традицією опівночі з 31 грудня, на 1 січня  у Свято-Георгіївському подвор’ї звершується святкова Божественна Літургія – Літургія в ніч, коли країна перегортає останній аркуш календаря.

У дні Різдвяного посту за новим стилем випадає Новий рік. За благословенням Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, 31-го грудня опівночі двері багатьох храмів єпархії були відкриті для звершення нічної Божественної літургії.

За Богослужінням в обителі молився керуючий єпархії митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій. Очолив Літургію вікарій Рівненської єпархії, єпископ Дубенський Пимен у співслужінні чисельного духовенства.

Усі разом, на чолі зі своїми Архіпастирями, молитовно дякували Господу за прожиті дні, прохаючи Божого благословення на рік прийдешній. За богослужінням підносилася сугуба молитва за мир в Україні та єдність Святого Православ’я.

Також за Літургією владика Пимен звершив священицьку хіротонію диякона Павла Любечко, клірика Скита Праведної Анни с. Онишківці.

Після одпусту Богослужіння митрополит Варфоломій привітав матушку-ігуменю Михаїлу (Заяць), сестер обителі та усіх присутніх з цивільним Новим роком, щиро дякуючи за спільну молитву. Владика закликав люд стояти у вірі православній.