Святкове Богослужіння у Дермані

2 січня, день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця та святого праведного Іоанна Кронштадтского у головному храмі Свято-Троїцького Дерманського жіночого монастиря відбулося святкове архієрейське Богослужіння.

У цей день настоятелька обителі ігуменя Вероніка (Зощук) святкує своє день народження.

З благословення правлячого архієрея, Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького Божественну Літургію звершили Високопреосвященніший Олександр архієпископ Городницький та Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії.

Владикам співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, прес-секретар архімандрит Герман (Кулакевич), духовенство обителі та священики, які прибули привітати матушку-ігуменю.

Під час Літургії була проголошена молитва за мир в Україні та єдність святого Православ’я.

Архієпископ Олександр звершив священницьку хіротонію над дияконом Олександром.

По завершенні Богослужіння було відправлено подячний молебень, після якого архієреї та духовенство привітали матушку Вероніку.