Богослужіння у День народження митрополита Варфоломія

Сьогодні, 1 березня, у Неділю сиропусну, керуючий Рівненською єпархією, Високопреосвященіший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький молитовно відзначає свій День народження.

З цієї нагоди у Свято-Георгіївському храмі-подвор’ї була звершена святкова Божественна Літургія. Очолив Богослужіння вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Йому співслужили благочинний Рівненського Центрального благочиння протоієрей Михаїл Жаровський, Здолбунівський благочинний протоієрей Юрій Шевчук, благочинний II Дубенського благочиння протоієрей Сергій Новосад, голова відділу з питань міжконфесійних конфліктів протоієрей Віктор Земляний та духовенство обителі.

По завершенні Літургії відслужили подячний молебень за здоров’я владики Варфоломія, після якого єпископ Пимен, духовенство, матушка-ігуменя та віряни вітали іменинника зі святом. Також привітати митрополита Варфоломія з Днем народження прибув мер міста Рівного Володимир Євгенович Хомко.

Владика-митрополит навзаєм подякував усім присутнім за привітання  та святі молитви.