У храмі Всіх Волинських Святих дбають про безпеку людей (відео)

Минулої п’ятниці, 20 березня. напередодні Богослужіння, згідно з розпорядженням міського голови Рівного Володимира Хомка, комунальники провели на подвір’ї та в середині храму Всіх Волинських Святих м. Рівне дезінфекційні заходи. Нехай Господь Бог береже всіх нас і нашу країну від коронавірусу, пошле нам терпіння, розуміння і убезпечить від поширення паніки.
Заради справедливості, треба сказати, що настоятель храму Всіх Волинських Святих протоієрей Михайло Жаровський також подбав про вжиття всіх необхідних заходів, аби унеможливити розповсюдження небезпечної інфекції. Так, задля виконання рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного, затверджених міським головою 20 березня 2020 року, у храмі Всіх Волинських Святих, що в мікрорайоні «Північний», було зроблено все можливе для дотримання максимально допустимої кількості одночасного перебування людей у приміщеннях культової споруди. Так, настоятель, вийшовши до людей, пояснив ситуацію. А відтак попросив парафіян, щоб вони суворо дотримувалися запроваджених обмежень. А саме, в храмі одночасно може перебувати не більше 10 чоловік, дотримуючись при цьому вимоги перебувати одне від одного на дистанції не менше ніж 1 метр.
Люди з розумінням поставились до тимчасово запроваджених обмежень у процесі проведення Богослужіння. Отож, по черзі, один за одним, заходили у церкву і, не затримуючи інших, виходили на подвір’я храму, де продовжували слухати озвучену гучномовцем службу і молитися за спасіння. У верхньому храмі парафіяни також мали можливість сповідатися і причащатися у тому ж порядку, що в нижньому.
Подібні обмежувальні заходи будуть зберігати до завершення карантину.