Рівненська єпархія допомагає лікарям та надзвичайникам краю необхідними для їх роботи спецзасобами в умовах підвищеної небезпеки .

Так, від початку карантину клірики Рівненської єпархії УПЦ передали у районні лікарні області кілька тисяч захисних масок. Індивідуальні засоби захисту були придбані і відшиті монахинями Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря, Дерманської Свято-Троїцької обителі, шили маски з тканини і черниці у Білівському Різдва – Богородичному монастирі.

22 квітня 2020 року соціальний відділ Рівненської єпархії УПЦ передав пральну машинку для міської лікарні міста Рівного. Як розповідає керівник цього відділу протоієрей Василь Начев, медики закладу звернулись з проханням про допомогу так як стара пральна машина вийшла із ладу.

Безконтакті термометри від Рівненської єпархії УПЦ отримали правоохоронці та надзвичайники міста Острога.

« Майже у всі медичні заклади, які розташовані на території Рівненської єпархії УПЦ ми купували антисептики, – розповідає єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії УПЦ. – За нашими підрахунками, за час карантину ми витратили близько мільйона гривень на допомогу лікарням . Це не лише гроші єпархії, долучались до доброї справи і бізнесмени, і політики.»