У день П’ятидесятниці архієреї Рівненської єпархії звершували молитву у кафедральному соборі

7 червня, у день П’ятидесятниці, архієреї Рівненської єпархії звершували молитву у Свято-Воскресенському кафедральному соборі Рівного.

Святкову Божественну літургію очолив вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

За Літургією молився Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.

Його Преосвященству співслужили духовенство собору.

Після завершення Літургії була відслужена вечірня, під час якої владика Пимен прочитав особливі колінопреклонні молитви.

Після Богослужіння єпископ Пимен звернувся до пастви зі словом архіпастирської настанови, привітав вірян із великим дванадесятим святом та благословив усіх.