Урочистості з нагоди вшанування Корецької ікони Богоматері «Споручниця грішних»

11 червня 2020 року, перехідне святкування Корецької ікони Божої Матері “Споручница грешных”.

Головною святинею обителі, до якої постійно притікають з молитвою численні прочани, є чудотворна Корецька ікона Божої Матері “Споручниця грішних”. Назву вона отримала від напису на окладі „Я Споручниця грішних до Свого Сина…”. До ХVІІ століття ікона була родовим образом корецьких князів та називалась „Благодатною”, бо постійно надавала свою благодатну допомогу княжій родині, а потім і сестрам обителі та богомольцям.

З цієї нагоди у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому Ставропігійному монастирі були звершені святкові торжества.

Напередодні у головному храмі обителі звершили Всеношну з читанням акафісту Богоматері.

У сам день свята три Божественних Літургії.

Пізню Літургію очолив Високопреосвященніший Іриней, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський.

Йому співслужили Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Амвросій, єпископ Згурівський, вікарій Бориспільської єпархії, а також духовенство з різних регіонів України. За богослужінням молився митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій.

По завершенні Літургії був звершений Хресний хід із Корецькою чудотворною іконою Богородиці. Митрополит Іриней привітав архієреїв, духовенство, матушку ігуменю Рафаїлу, сестер обителі та вірян з монастирським святом.