Рівненська єпархія знову організувала людей для здачі крові. Цього разу донорами стали миряни

18 червня 2020 року у Рівненському обласному центрі служби крові вірники УПЦ здавали кров на потреби дитячої онкогематології. За розповідями керівника соціального відділу при Рівненській єпархії УПЦ , вони продовжили традицію , яку започаткували священники місяць тому.

« Ми давно налагодили співпрацю з станцією переливання крові і на їх прохання регулярно долучаємось до донорства , – розповів протоієрей Василь Начев, керівник соціального відділу при Рівненській єпархії УПЦ. – Однак нещодавно у нас з‘явилась така ідея- здавати кров щотижня . Я думаю нам під силу втілити її у життя.»

Охочих здавати кров серед мирян виявилось чимало. Як розповідають ті, хто долучився до донорства цього разу , зголосились і зателефонувал організатору після оприлюднення інформації в Інтернеті про акцію від єпархії.

« Коли я народжувала , то мені потрібна була донорська кров , – розповідає Юлія, вірянка УПЦ, – З того часу я дякую Богу за людину , яка врятувала мені життя . Тому , коли прочитала в Інтернеті , що єпархія організовує людей для здачі крові , відразу відгукнулась.»

Наступну здачу крові планують вже на четвер 25 червня , усі бажаючі поділитись життєдайною рідиною , можуть приходити у службу крові. Подробиці у організаторів .Контактний телефон +380 (98) 854 55 56 – отець Василь Начев.

 

Переглядів: 81

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *