Вітаємо владику Пимена з 35-річчям від Дня народження

Сьогодні, 25 червня, 2020 року святкує свій 35-й день народження, вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Ваше Преосвященство! З почуттям любові і духовної радості висловлюємо Вам щиросердечні вітання у День Вашого народження!

Повнота Божественної Любові закликає людину до буття з однією метою – щоб вона була щасливою у вічному спілкуванні зі своїм Творцем; щоб у цьому земному житті людина реалізувала свій внутрішній потенціал, закладений в її богоподібності.

Всемилостивий Господь недаремно обрав саме Вас нести тяжкий хрест служіння в нелегкі часи випробувань для нашої Церкви, особливо у Рівненській єпархії. Ви щиро присвятили своє життя служінню Богові, зміцненню в серцях народу православної віри. Ваші слова завжди наповнені глибоким змістом та проникають у найпотаємніші куточки людської душі.

Хочемо побажати, щоб немеркнуче світло Божественної Любові наповнювало кожну мить Вашого життя справжнім щастям. Нехай Всемилостивий Господь подасть сили примножити ті численні таланти, якими Він обдарував Вас, а Всемогутня Десниця Божа супроводжує у нелегкому служінні на благо Церкви Христової, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить Вашого життя.

Εις πολλά έτη Δέσποτα!