Вітаємо митрополита Варфоломія з 25-річчям служіння на Рівненській кафедрі

Ваше Високопреосвященство! Дорогий наш Владико!

Сьогодні виповнюється 25-та річниця з дня, коли волею та милістю Божою Ви були поставлені на шлях Архіпастирського служіння у Рівненській єпархії. Промисел Божий визначив Вам стати єпископом Рівненським і Острозьким.

Служіння на Рівненській кафедрі водночас і славне, і тернисте. Однак Ви з особливою очевидністю показуєте, що сутністю єпископства є не честь, не слава, не зовнішня повага, а несення Хреста наслідуючи Засновника Церкви, який не для того прийшов, щоб Йому служили, а щоб послужити і віддати душу Свою на спасіння (Мф. 20:28).

25 років  Вашого перебування на Рівненській кафедрі характеризується перш за все утвердженням Православ’я на Рівненщині.

Ваша плідна архіпастирська діяльність викликає повагу  в наших краян. Відрадно, що в умовах постійної зайнятості, Ви знаходите час для кожного. Своїм життям і своїм служінням являєте приклад доброго пастиря і люблячого отця, прагнучи при цьому наслідувати заклик святого Іоана Золотоустого до носіїв єпископської благодаті: «Єпископ повинен бути негордим, суворим і прихильним, владним, смиренним і лагідним».

Ми вдячні за те, що у Вашій особі знайшли мудрого наставника, ревнителя благочестя, що має за плечима досвід пастирського піклування з своїми чадами.

Від імені духовенства та вірян єпархії щиро бажаємо, Вам, дорогий наш Владико, довгих літ трудів на ниві спасіння людських душ, Божої ласки, благословення та помочі, щедрих Дарів Святого Духа, бажаємо щоби правиця Божа завжди вела і підтримувала Вас на шляху Архієрейського служіння. Нехай з Вами завжди перебуває Найвищий Архієрей Господь наш Ісус Христос і Пресвята Владичиця наша Діва Марія.

Многая і благая літа Вам!

Переглядів: 856

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *