5 – річчя Благовіщенської обителі с. Андрусієв Гощанського району

31 серпня 2020 року, коли Церква вшановує образ Богоматері Всецариця у Свято-Благовіщенському жіночому монастирі, що у с. Андрусієв Гощанського району відбулися святкові урочистості з нагоди 5 – річчя обителі.

Храм над святим джерелом посвячений на честь цієї Святої ікони.

У цей день святкову Божественну Літургію на подвір’ї біля храму очолив керуючий справами Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський.

Владиці співслужили Високопреосвященніший Іриней, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський, Преосвященніший Пимен єпископ Дубенський, секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров та прибуле духовенство.  За Богослужінням молився Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський і Острозький.

Під час Богослужіння митрополит Антоній нагородив настоятельку обителі ігуменю Павлу (Заїку) орденом Різдва Христового.

Наприкінці митрополит Антоній передав благословення Предстоятеля Церкви Блаженнішого Онуфрія, привітав матушку ігуменю, сестер обителі та усіх присутніх з 5-ю річницею обителі.

Благодійники обителі були нагороджені благословенними грамотами.

Під час візиту на Рівненщину митрополит Антоній відвідав Свято-Успенський чоловічий монастир, що у с. Липки.

Фото та відео зі сторінки фейсбуку митрополита Антонія.