У Радивилові молитовно вшанували свого небесного покровителя

12 вересня 2020 року, у день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського у смт. Радивилів молитовно відзначили своє престольне свято.

На святкове богослужіння прибули: митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій та його вікарій, єпископ Дубенський Пимен, священнослужителі Радивилівського благочиння та гості у священному сані.

Після Літургії архієреї привітали настоятеля храму, благочинного Радивилівського району протоієрея В’ячеслава Демчука та  усіх присутніх з престольним святом.

За традицією, на завершення святкового Богослужіння відбувся Хресний хід із храмовою іконою благовірного князя Олександра, в якій знаходиться часточка  його святих мощей.

Під час обходження освятили надгробний Хрест та відслужили літію по спочилому митрофорному протоієрею Андрію Воєводі, який більше сорока років був благочинним та настоятелем цього храму, помер весною та був похоронений на церковному погості.