Архієрейське Богослужіння в Покровському Гощанському монастирі

14 жовтня 2020 року, у день Покрови Пресвятої Богородиці у Свято-Покровському жіночому монастирі смт. Гоща урочисто відсвяткували монастирське свято.

День Покрова Пресвятої Богородиці є одним з п’яти великих свят Православної Церкви. Його історія сягає Х століття. За переданням, у Влахернській церкві в Константинополі, де зберігалася риза Божої Матері, святому Андрію, Христа заради юродивому, було явлення Богородиці, Яка тримала над народом омофор. Цим Пресвята Діва засвідчила своє заступництво вірним, які молилися в церкві.
У головному храмі обителі Божественну літургію звершили вікарій Київської митрополії, намісник Свято-Георгієвського чоловічого монастиря Високопреосвященніший Олександр, архієпископ Городницький, та Преосвященніший Пимен єпископ Дубенський.

За Богослужінням молився і причастився Христових Таїн керуючий єпархією Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський і Острозький.

Владикам співслужили священики обителі.

На Літургії молилися за мир та спокій в нашій Державі та захисників України.

Пом’янули за упокій всіх захісників-воїнів які загинули захищаючи Державу.

Закінчилося святкування традиційним хресним ходом, де було відслужено і заупокійну літію за спочилими священнослужителями, сестрами та прихожанами святої обителі.