Архієрейське Богослужіння у с. Пашуки Гощанського благочиння

10 листопада 2020 року, день пам’яті святої великомучениці Параскеви у с. Пашуки відбулося святкове архієрейське Богослужіння.

Божественну літургію звершив вікарій Рівненської єпархії Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Владиці співслужили прессекретар єпархії архімандрит Герман (Кулакевич), настоятель храму протоієрей Георгій Гопанчук та прибуле духовенство.

На завершення по традицію було звершено молебень з обходженням навколо храму. Архієрей привітав присутніх з святом, подякував настоятелю та прихожанам за стійкість у віри.

“У людей можна забрати багато чого, навіть стіни храму, але віру з серця щиро віруючої людини забрати не можна. Стійте твердо у віри, підтримуйте свого настоятеля, будьте у любові з усіма і тільки тоді будете близькими до Царства Небесного” – сказав архіпастир.

Настоятель подякував та усім за спільні молитви.