У Рівному звершили закладку нового храму

15 січня 2021 року, у  день перенесення мощей преподобного Серафима Саровського, в м. Рівне (Новий Двір) відбулася святкова Божественна Літургія, після, якої було звершено закладку під будівництво нового храму на честь преподобного.

Богослужіння у тимчасовому храмі звершив вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський. За літургією молився правлячий архієрей, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій.

Його Преосвященству співслужили благочинний Рівненського Центрального округу протоієрей Михаїл Жаровський, настоятель храму протоієрей  Ігор Омелянчук та прибуле духовенство.

Після звершення закладки капсули архієреї привітали настоятеля та прихожан зі знаменною подією у житті парафії.

Протоієрей Ігор подякував архіпастирям та присутнім за підтримку та спільну молитву.