Архієрейське Богослужіння у день пам’яті блаженної Ксенії у храмі на честь Її імені

6 лютого, у день пам’яті блаженної Ксенії Петербузької у парафії Всіх Волинських Святих, що у мікрорайоні Північний, м. Рівне відсвяткували престольне свято нижнього храму.

5 лютого, напередодні свята, у храмі була звершена святкова всеношна. На всеношній молилося духовенство Рівненскої єпархії, прихожани храму  та богомольці, які приїхали вшанувати пам’ять святої.

В сам день свята у храмі було звершено дві Божественних літургії. Рання Літургія у верхньому храмі .

Пізню святкову Божественну літургію очолив Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії. За Богослужінням молився правлячий архієрей, Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму, благочинний церков Рівненського Центрального благочиння протоієрей Михаїл Жаровський та священики гості свята.

Богослужіння завершилося святковим молебнем у храмі. По завершенню владики привітали настоятеля храму протоієрея Михаїла Жаровського, духовенство храму та прихожан  з престольним святом, а настоятель, у свою чергу щиро подякував  архієреям за любов та святительські молитви.