Святкування в Білівській обителі

18 лютого свята Православна Церква вшановує Образ Ікони Божої Матері «Взыскание погибших». З цієї нагоди у Різдво-Богородичній Білівській обителі, де знаходиться шанований образ Богоматері, відбулися урочисті святкування.

Минуло більше століття, як ікона «Віднайдення загиблих» потрапила до Білівського Різдва – Богородичного монастиря. За переказами її передала жителька села Білівські Хутори Степанида, у якої ця ікона обновилась та повернула жінці зір.

В цей день до обителі прибув Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький та його вікарій, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, який і очолив святкову Божественну Літургію.

На закінчення Богослужіння було звершено молебень перед іконою Богоматері. Також була нагороджена наперсним хрестом за багатолітні труди в обителі благочинна схимонахиння Иоанна.

Пресвятая Богородице спаси нас!