Сповідь духовенства трьох Рівненських благочинь

Піст — це особливий благодатний час для духовного очищення. Таїнство Сповіді є тим ключем, що допомагає розкрити найпотаємніші закутки людської душі й у час весни духовної підготуватися гідно зустріти світле свято Христового Воскресіння. За багаторічною традицією, у великопісні дні у Рівненській єпархії відбувається загальна сповідь духовенства.

6 квітня 2021 року, у вівторок 4-ї седмиці Великого посту, з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського і Острозького, його вікарій, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський очолив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Георгіївському храмі-подвор’ї м. Рівне.

Преосвященному владиці співслужили благочинні та духовенство трьох Рівненських благочинь. Цього дня відбулася традиційна сповідь священнослужителів.