Перша Божественна літургія у новоосвяченому храмі Георгієвського подвор’я

Найменших вірян Української Православної Церкви єпископ Дубенський Пимен причастив на Літургії у новому трапезному храмі Свято- Георгієвського подвор‘я Рівного.

24 квітня 2021 року, у Лазареву суботу, відбулась перша Божественна Літургія у трапезному храмі Свято-Георгієвського подвор’я Рівного, який нещодавно завершили і освятили насельниці обителі .

За словами присутніх, Літургія цього дня була особливою, адже підносили свої молитви до Милосердного Господа одночасно понад сотня дітей у храмі.

«Ці дітки – це учасники найбільшої недільної школи у нас в єпархії, – прокоментував подію єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії УПЦ . – Школу запровадили сестри Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря і за її багаторічну діяльність виховали не одне покоління православних християн».

Також владика зауважив, що пишається професіоналізмом викладання у недільній школі, завдяки цьому потік дітей зростає і охоплює не лише жителів Рівного, а й навколишніх сіл .

«Усе богослужіння діти самі співали і читали, від цього служба була по – особливому піднесена» – зауважив владика.

Ініціатором першої дитячої Літургії у новій церкві стала ігуменя Михаїла (Заєць). Власне, завдяки її активності вдається на Рівненщині не лише розвивати монашество, а й напрямки роботи з дітьми та молоддю.

За матеріалами сторінки фейсбук Рівне. Голос Церкви та Свято-Георгієвського подвор’я.