Єпископ Пимен освятив новий розпис нижнього храму кафедрального собору (відео)

До дня Світлого Христового Воскресіння завершується розпис нижнього Михайлівського храму Свято-Воскресенського кафедрального собору.

Близько шести місяців кропіткої роботи по оновленню та розпису святині завершуються. Прихожани храму щиро дякують жертводавцям, меценатам та ключару кафедрального собору протоієрею Іллі Максимчуку за труди понесені на славу Божу та за радість молитися у прикрашеному храмі.

25 квітня 2021 року, у день Входу Господнього у Єрусалим, під час святкової Літургії було звершено освячення розпису.

Богослужіння очолив вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський. Разом з духовенством собору та вірними молився настоятель собору, правлячий архієрей Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький.