Престольне свято Воскресенського кафедрального собору

3 травня 2021 року, Світлий понеділок у Свято-Воскресенському кафедральному соборі відсвяткували престольне свято.

Урочисте Богослужіння у нижньому храмі очолив вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.  Настоятель собору, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій був молитовно присутній та причастився Святих Христових Таїн.

Владикам співслужили ключар собору протоієрей Ілля Максимчук та духовенство собору.

За Літургією підносили молитви до Всемилостивого Бога про довгоочікуваний мир у нашій країні та про єдність святого православ’я, а також, подолання тяжкої недуги Ковід-19.

За Богослужінням ключара собору було нагороджено орденом Української Православної Церкви.

Урочисте Богослужіння, за традицією, закінчилося молебнем із обходженням навколо храму.

Владика Пимен звернувся до численних віруючих із повчальним словом, привітав присутніх з престольним святом.

Святкову радість та душевне тепло рівняни понесли у свої домівки.