Закладка наріжного каменя Свято-Михайлівського храму с. Мошків на Млинівщині

30 травня 2021 у неділю 5-у після Світлого Христового Воскресіння парафіяни Свято-Михайлівської парафії УПЦ с. Мошків примножили пасхальну радість визначною подією. З благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського та Острозького, було звершено закладку наріжного каменя та встановлено хрест на місці будівництва нового храму. Ще у 2019 році прихильники ПЦУ захопили місцевий храм. Тож вірні УПЦ звершували богослужіння спочатку у наметі, а згодом (і на даний час) в облаштованому під храм житловому будинку. З плином часу вдалося придбати земельну ділянку та розпочати будівництво нового храму. До благої справи активно долучилися парафіяни, благодійний фонд «ФАВОР», та меценат Андрій Біба. Тож спільними зусиллями було виконано фундаментні роботи та зведено стіни будівлі. Оскільки роботи виконувалися у терміновому порядку, закладку наріжного каменя було звершено лише на нинішньому етапі будівництва.

Знакове богослужіння звершив вікарій Рівненської єпархії УПЦ Преосвященнійший єпископ Дубенський Пимен. Владиці співслужили благочинний Млинівського округу УПЦ прот. Василій Іванейко, настоятель храму свящ. Андрій Муляр та прибуле духовенство.

Незважаючи на прохолодну дощову погоду спільна молитва зібрала на місці будівництва храму багато парафіян, тож всі єдиним серцем і єдиними вустами дякували Господу за Його милості, та просили благословення у подальших трудах.

У ході богослужіння було встановлено хрест, закладено пам’ятну капсулу та наріжний камінь. Знаковим стало те, що з благословення єпископа Пимена всі присутні мали змогу взяти безпосередню участь у закладці каменю, власноруч поклавши цементний розчин у місці його встановлення.

У вітальному слові Владика висловив слова вдячності прибулому духовенству, настоятелю храму та всім присутнім, побажавши берегти чистоту віри, вірність Православній Церкві, та посильно потрудитися у справі будівництва Божого дому.

У свою чергу свящ. Андрій Муляр подякував єпископу Пимену за звершену молитву, та попросив благословення і святительських молитов у всіх подальших благих починаннях.

За матеріалами сайту Млинівського благочиння

Переглядів: 139

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *