У Межирицькому монастирі урочисто відсвяткували пам’ять найшанованішої ікони краю

День пам’яті Межирицької ікони Божої Матері — «всем при­текающим вечныя жизни Пода­тельницы» — молитовно вшанували у Свято-Троїцькому Межирицькому чоловічому монастирі. Чудотворна ікона «Житєподательниця» — головна святиня обителі — зібрала сьогодні у своєму домі численних вірян і духовенство не тільки Рівненської, а й сусідніх областей.

Вклонитися образу Матері Божої прибув керуючий єпархії – митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій та його вікарій, єпископ Дубенський Пимен, який і Очолив Божественну Літургію.

Архієрею співслужили намісник Межирицької обителі архімандрит Феодор (Мельничук), численне духовенство Рівненщини, Волині і Хмельниччини. Хор братії монастиря прикрасив Богослужіння своїм співом.

З-під величних склепінь монастирського храму Богослужіння перемістилося на подвір’я, де, під відкритим небом, була звершена традиційна велелюдна Хресна хода територією обителі.

Нехай же заступництво Тієї, Чиїми молитвами тримається світ, завжди буде і над Межирицькою обителлю, і над Богом береженою Рівненщиною, і над нашою Українською землею, і над кожним із нас.