Єпископ Пимен взяв участь у святкуваннях з нагоди вшанування Собору святих мучеників Холмських і Підляшських в Польщі

5-6 червня 2021 року з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, на запрошення архієпископа Люблінського і Холмського Авеля (Польська Православна Церква) єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії взяв участь у святкуваннях з вшанування пам’яті Собору святих мучеників Холмських і Підляшських у місті Холм (Польща).

5 червня владика співслужив митрополиту Житомирському і Новоград-Волинському Никодиму, архієреям Польської Православної Церкви: архієпископу Люблінському і Холмському Авелю, архієпископу Перемишильсько-Горлицькому Паїсію, єпископу Семятичському Варсонофію за звершенням урочистого всенічного бдіння.

Після завершення вечірнього богослужіння митрополит Никодим та єпископ Пимен взяли участь у заупокійній панахиді на місці поховання невинно вбитих мешканців села Верховини, які втратили життя за православну віру 6 червня 1945 року. Тоді було страчено близько 200 громадян.

6 червня, в день пам’яті святих мучеників Холмських і Підляшських, відбулась Божественна літургія у храмі на честь Іоанна Богослова міста Холм. Після завершення богослужіння архієреї, духовенство та віряни звершили урочистий хресний хід навколо храму. Завершилися урочистості вітальним словом присутніх архіпастирів.