У с. Сестрятин на Радивилівщині освятили новий храм

23 червня 2021 року, день пам’яті священномученика Тимофея єпископа Прусского у с. Сестрятин, що на Радивилівщині освячено новий храм.

10 березня 2019 року храм у Сестрятині був захоплений прихильниками новоствореної ПЦУ.

Чин освячення та Божественну літургію звершив єпископ Дубенський Пимен. За Богослужінням молився правлячий архієрей Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.

Владиці співслужили благочинний Радивилівського округу протоієрей В’ячеслав Демчук, настоятель храму протоієрей Василій Проказюк та прибуле духовенство.

Орденами та благословенними грамотами Української Православної Церкви були нагородженні настоятель та благодійники храму.

Архієрей привітав усіх зі знаменною подією у житті парафії, подякував за труди та терпіння, яке так потрібно було у часи розколу села, коли, не по своїй волі, люди змушені були залишити захоплений храм.