У ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ РУСІ У ВСІХ МОНАСТИРЯХ І ХРАМАХ УПЦ БУДУТЬ ДЗВОНИТИ ДЗВОНИ

В день свята Хрещення Русі 28 липня в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви буде здійснений передзвін «Благовіст».
Як повідомляє Центр інформації УПЦ, проведення акції церковного дзвону «Слава Тобі, Боже!» благословив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій.
Молитовний передзвін дзвонів у всіх єпархіях УПЦ розпочнеться о 12.00 і триватиме 15 хвилин.
Як повідомлялося раніше, віруючі прийдуть на Володимирську гірку у День Хрещення Русі і пройдуть Хресним ходом, підтверджуючи свою вірність Богу, своїй Батьківщині і Предстоятелю.
На Володимирській гірці 27 липня о 13.00 почнеться подячний молебень, який очолить Митрополит Онуфрій у співслужінні архієреїв Української Православної Церкви.
Після завершення молебню відбудеться великий Хресний хід у Свято-Успенську Києво-Печерську лавру, де буде звершено всеношну.
28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Предстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій очолить Божественну літургію на площі перед Успенським собором лаври. Початок – о 09.00.
У Києво-Печерську лавру на урочистості до Дня Хрещення Русі прибудуть православні святині з різних куточків України: чудотворні ікони Пресвятої Богородиці: Почаївська, Святогірська, Касперовська, Зимненська, ікона з мощами святого рівноапостольного князя Володимира та інші.

Переглядів: 43

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *