У с. Буща на Здолбунівщині освятили новий храм

24 липня 2021 року, день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги у с. Буща, що на Здолбунівщині освятили новий храм на честь архістратига Божого Михаїла.

Нагадаємо, що 1 березня 2019 року голова Здолбунівської РДА за допомогою лома виломав двери Михайлівського храму с. Буща, Здолбунівського району.

Чин освячення престолу і Божественну літургію, з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького звершив вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Преосвященному владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, благочинний Здолбунівського округу протоієрей Юрій Шевчук, настоятель храму протоієрей Олександр Стецюк та прибуле духовенство.

На Малому вході настоятеля храму було нагороджено правом носіння хреста з прикрасами.

На завершення відслужили святковий молебень .

Єпископ Пимен привітав настоятеля та прихожан з освяченням храму.

Настоятель навзаєм подякував архієрею та усім присутнім за молитви та духовну підтримку.