В Острозі вшанували преподобного Федора Острозького

Свято традиційно припадає на відзначення Дня Незалежності України, тож молились за мир та благополуччя Української Держави.

24 серпня Українська Православна Церква вшановує великого подвижника та борця за чистоту православної віри преподобного Федора Острозького.

Урочистості з нагоди свята відбулися у Богоявленському соборі міста Острога. Богослужіння очолив єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії.

За Літургією молилась велика кількість вірян та духовенства. Вклонитись до мощей преподобного Федора приїхав протоієрей Олександр Клименко, клірик Бориспільської єпархії, переможець «Голосу країни».

За традицією у цей день, коли відзначають День Незалежності України, духовенство звершує молебень під час якого возносяться молитви за благополуччя, мир та спокій країни.

У зверненні до вірян владика Пимен на прикладі преподобного Федора Острозького наголосив про те, що одним із головних випробувань сьогодення для православних людей є збереження чистоти православної віри. До цього прагнув князь Федор, цьому вчив, боровся і досяг високої честі – бути молитвенником великим у Престолу Божого.

За матеріалами сторінки РІВНЕ. Голос Церкви.