Архієрейське Богослужіння в Успенському храмі Рівного

28 серпня 2021 року, в день Успіння Божої Матері Свято-Успенський храм міста Рівного святкував своє престольне свято.

Напередодні увечері була відслужена святкова Всеношна з чином погребіння плащаниці Божої Матері. Розділити святкове Богослужіння прибули священики з сусідніх парафій.

В сам день свята Божественну літургію з благословення митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія очолив його вікарій, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Архієрею співслужили клірики Свято-Успенського храму та прибуле духовенство. Під час Божественної Літургії ,яка була відслужена на вулиці, Владика звершив таїнство дияконської хіротонії над випускником Волинської Духовної Семінарії Іоаном Лясотою. По закінченні Священної Літургії Владика подякував священикам, хористам і всім присутнім за спільні молитви, звернувся з повчальним словом бажаючи всім миру, любові і покрову Матері Божої.
Настоятель храму протоієрей Борис (Логвинчук) подякував Владиці за Його молитви, побажавши міцного здоров`я, сили, крепості та Божої допомоги в Архіпастирському служінні. Після Богослужіння паломникам, які прбули розділити престольне свято була приготована святкова трапеза.