Архієрейське Богослужіння у Радивилові

12 вересня 2021 року, у день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського у смт. Радивилів молитовно відзначили своє престольне свято.

На святкове богослужіння, з благословення правлячого архієрея, митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія прибув його вікарій, єпископ Дубенський Пимен, який і очолив святкове Богослужіння.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму, благочинний Радивилівського округу протоієрей В’ячеслав Демчук, священнослужителі Радивилівського благочиння та гості у священному сані.

Після Літургії архієреї привітав настоятеля та  усіх присутніх з престольним святом.

За традицією, на завершення святкового Богослужіння відбувся Хресний хід із храмовою іконою благовірного князя Олександра, в якій знаходиться часточка  його святих мощей.