Єпископ Пимен звершив заупокійну молитву по новопреставленому архімандриту Феофану (Федюкевич)

26 вересня, вечором тимчасово керуючий єпархією Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський разом з ігуменею Михаїлом та сестрами Городоцького Миколаївського монастиря звершили заупокійну молитву за новопреставленим архімандритом Феофаном (Федюкевич).

За молитвою був присутній правлячий архієрей Поліської єпархії Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський.

Отець Феофан у часи становлення святої обителі та відкриття регентського училища при монастирі був там викладачем. З часом багато студенток залишилося в обителі й прийняли чернечий постриг. Багато з них вважали новопреставленого священника своїм духівником.

У ніч на 26 вересня 2021 року на 67-му році життя відійшов до Господа секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич).