Два ієрархи взяли участь у вшануванні образу Божої Матері «Помічниця у родах», що знаходиться в Острозі у Воскресенській церкві

3 жовтня 2021 року, Неділя 15-та після Пятидесятниці у Воскресенському храмі міста Острог відбулися урочистості на честь вшанування ікони Божої Матері «Помічниця в родах.» Богослужіння звершили два ієрархи: єпископ Баришівський Віктор та єпископ Дубенський Пимен. Співслужили владикам клірики Рівненської єпархії.

В храмі чудотворний образ знаходиться з моменту його побудови. Достовірної інформації про те, звідки взялася ікона «Помічниця в родах» у Воскресенському храмі Острога, немає, як невідомо, хто написав цей дивовижний образ, хто подарував його сюди. На більшості храмових ікон є дарчі написи чи записи у церковних книгах. А цю ікону, як пояснює протоієрей Віктор Земляний, настоятель храму, у 80-тих роках ХХ століття разом із Ахтирським образом Божої Матері знайшли на горищі під час прибирання.

Варто зауважити, що «Помічниця у родах» насправді зробила щасливою не одну подружню пару. Як розповідає отець Віктор, після молитви перед іконою, жінки вагітніють і народжують дітей.