75-річчя храму Різдва Іоанна Предтечі с. Колодіївка на Кореччині

10 жовтня 2021 року, 16-та Неділя  по П’ятидесятниці, святих мучеників Калістрата і дружини (війська) його у с. Колодіївка, на Кореччині, відзначили 75-річчя храму Різдва Іоанна Предтечі.

Святкове Богослужіння очолив тимчасово керуючий єпархією Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії.

Його Преосвященству співслужили, настоятель храму ієрей Віталій Ящук, почесний настоятель протоієрей Олексій Вознюк та гості в священному сані. Після читання Святого Євангелія, Його Преосвященство звернувся до людей зі словом проповіді.

За богослужінням було піднесено прохання та молитви за мир в Україні, а також на заупокійній ектенії, молились за упокій душ новопредставлених митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія та архімандрита Феофана (Федюкевича), секретаря Сарненської єпархії, який в свій час був одним із настоятелів цього храму.

Після закінчення богослужіння владика Пимен привітав усіх з ювілеєм храму. В свою чергу настоятель подякував архієрею за молитви та слово проповіді. Треба зазначити, що це перший візит архієрея від початку існування храму.

.