Архієрейське Богослужіння у с. Боремець

18 листопада 2021 р. у Покровському храмі с. Боремець було звершено соборне архієрейське богослужіння, яке очолив Преосвященніший Пимен, єпископ Рівненський і Острозький. Владиці співслужили благочинний округу прот. Василій Іванейко, настоятель храму прот. Петро Григорчук, та прибуле духовенство з Рівненської, Волинської, Львівської єпархій, а також Свято-Успенських Києво-Печерської та Почаївської Лавр.

Урочисте богослужіння відбулося з нагоди 33-ї річниці відновлення церковно-приходського життя на парафії, та третьої річниці малого освячення новозбудованого храму після захоплення древньої церковної будівлі.

Окрасою спільної молитви став місцевий хор, та квартет священиків з Волині.

Під час богослужіння було піднесено особливі молитовні прохання за мир в Україні, єдність Православної Церкви, а також за подолання хворобливої пошесті.

По завершенні Літургії відбувся хресний хід навколо храму.

У слові проповіді єпископ Пимен закликав присутніх триматися Православної Церкви, та своїм життям проповідувати істинність Христової віри. Владика наголосив, що це перше богослужіння у якості керуючого Рівненської єпархії і він вдячний Богу за можливість звершити його спільно з людьми, які були гонимі за віру, проте зуміли вистояти у випробуваннях, та при допомозі благодійниці Михальчук Людмили Сергіївни збудувати новий храм.

У свою чергу настоятель прот. Петро Григорчук подякував владиці та духовенству за спільні молитви і висловив сподівання, що через рік Пресвята Богородиця знову збере всіх під Своїм Покровом у архітектурно маленькому, але, водночас, духовно величному храмі.

Завершилося святкування спільною трапезою.

За матеріалами прес-служби Млинівського благочиння