Вийшла з друку книга «Ікона Божої Матері «Знамення» Вілійська»

Вийшла з друку книга «Ікона Божої Матері «Знамення» Вілійська».

Автори: прот. Олександр Жук, та доцент кафедри всесвітньої історії РДГУ Ольга Сєвєрова.

В свій час видавництво цієї книги благословив митрополит Рівненський і Острозького Варфоломій. У монографії на значному джерельному матеріалі церковного та світського походження досліджується історія явлення і прославлення чудотворної ікони Божої Матері «Знамення» Вілійська та її роль в історичному зрізі подій, зокрема у релігійно-церковному житті України. У видання увійшли свідчення мирян, що пізнали чудесні прояви сили Богородиці, хронологічно починаючи з кінця ХІХ століття і до сьогодні.

Враховуючи потреби вірян, видання доповнене акафістом, молитвою, величанням, тропарем та кондаком. Книга розрахована на широку читацьку аудиторію, в першу чергу на віруючих та священнослужителів, істориків, краєзнавців, а також усіх тих, хто цікавиться історією Православ’я. Книга буде продаватися в церковних магазинах Рівненщини, Почаївській Лаврі.

Також книгу можна замовити за телефоном 067 36 36 743 (отець Олександр)