Спочив у Господі протоієрей Володимир Бончковський

21 листопада 2021 року,  помер клірик єпархії протоієрей Володимир Бончковський.

Єпископ Пимен та духовенство Рівненської єпархії висловлюють співчуття духовним чадам та рідним покійного.

Нехай Господь оселить душу Свого служителя в оселях з праведними.

Вічна йому пам’ять!

Отець Володимир народився 14 вересня 1951 року у с. Боремель Демидівського району, Рівненської області.

Закінчив Дубенський с/г технікум

Навчався у  Київській Духовній Семінарії.

11 вересня 1987 року рупоположений у сан диякона архієпископом Волинським і Ровенським Варлаамом.

22 липня 1990 року рукоположений архієпископом Рівненським і Острозьким Іринеєм у сан священника.

18 травня 1998 року призначений настоятелем Свято-Вознесенського храму села Губків Березнівського району Рівненської області.

Був настоятелем Свято-Параскевського храму с. Дядьковичі Рівненського району.

15 вересня 2003 року призначений настоятелем Свято-Покровського храму с. Макотерти Рівненського району.

Нагороди:

1989 р.  – набедреник і скуфія(при рукоположенні)

1993 р. – камилавка

Наперсний хрест

10 травня 1997 р. – сан протоієрея.

5 квітня 2004 р. – палиця.

Хрест з прикрасами.

2 квітня 2014 р. – митра.

У грудні місяці 2019 року храм у Макотертах було захоплено прихильниками ПЦУ, від того часу отець Володимир підміняв священників єпархії на різних приходах.

22 листопада 2021 року  заупокійну Божественну літургію та чин похорону в Успенському храмі Рівного очолив  секретар Рівненської єпархії протоієрей Олександр Єгоров.

Йому співслужили благочинний Південного Рівненського округу митрофорний протоієрей Валерій Капітанюк  та чисельне духовенство єпархії.

Поховано митрофорного протоієрея Володимира  на цвинтарі у рідному селі Боремель.

Нехай Господь упокоїть душу свого вірного слуги в оселях з праведними.

Вічна йому пам’ять.