У с. Півче на Здолбунівщині освятили нові дзвони

21 листопада 2021 року, у Неділю 22-гу після П’ятдесятниці, свято Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, у Миколаївському храмі с. Півче, що на Здолбунівщині було освячено нові дзвони. Про це повідомляє прес-служба Рівненської єпархії  з посиланням на сторінку храму у facebook.

Радісна і довгоочікувана подія сталася в селі Півче! Двадцять першого листопада, в свято Архістратига Михаїла було звершено освячення дзвонів на території Свято-Миколаївського храму.

Звуки дзвонів називають голосом церкви. Хтось сказав, що ікона – це молитва у фарбах, а дзвін – молитва у бронзі. Парафіяни з нетерпінням чекали того дня, коли вони почують дивовижний «голос» їхнього рідного храму.

Ті, хто прийшов на свято, не могли намилуватися п’ятьма новими дзвонами.

Дзвони, які скликатимуть на кожну службу, пожертвувала родина Галини і Федора Узунових, вихідців з села Півче.

Кожен, хто побував на святі, зміг подзвонити у дзвони і відчули невимовну духовну радість.

Протоієрей Михаїл Дем’янчук подякував благодійникам за великий дар для храму.