Єпископ Ладанський Феодосій звершив Божественну літургію в Городоцькому жіночому монастирі

5 грудня 2021 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, на запрошення Преосвященнішого Пимена, єпископа Рівненського і Острозького вікарій Ніжинської єпархії, Преосвященніший Феодосій, єпископ Ладанський  звершив Божественну літургію у Городоцькому Миколаївському жіночому монастирі.

Його Преосвященству співслужило духовенство обителі.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту літургії Владика Феодосій звернувся до присутніх зі словом проповіді привітав настоятельку монастиря ігуменю Михаїлу (Заяць) і сестер обителі з недільним днем та прикликав на них Боже благословення. Матушка ігуменя подякувала архіпастирю за молитви та подарувала на згадку про перше перебування в обителі ікону Казанської Божої Матері.