30 – річчя відновлення Дерманської обителі (оновлено+відео)

11 січня 2022 року, у Дерманській Свято-Троїцькій жіночій обителі відсвяткували 30 – річчя відновлення обителі.

Богослужіння водночас звершувалося в усіх чотирьох монастирських храмах.

У головному храмі обителі Божественну літургію  звершили Високопреосвященніший Олександр архієпископ Городницький, Преосвященніший Сергій єпископ Ладиженський вікарій Тульчинської єпархії та Преосвященніший Пимен єпископ Рівненський і Острозький.

Владикам співслужили намісник Межиріцького монастиря архімандрит Феодор (Мельничук), секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, та чисельне духовенство з різних єпархій УПЦ.

За Літургією була виголошена подячна молитва за настоятельку обителі ігуменю Вероніку (Зощук) та сестер обителі.

Наприкінці Богослужіння з благословення Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України, єпископ Пимен нагородив меценатів та благодійників обителі орденами, медалями та пам’ятними грамотами.

Архієпископ Олександр привітав настоятельку, сестер та усіх присутніх з ювілеєм. Владика Пимен подякував архієреям, духовенству та гостям за спільну молитву.