Віряни Української Православної Церкви Гвіздова, Зорі, Здолбунова, Користі продовжують допомагати українським воїнам та мирним жителям, котрі проживають на обстрілюваних територіях. Сотні вареників, пиріжків, банок з тушкованкою приготували господині, аби захисники знали, що їх цінують, про них дбають. Про це повідомляє прес – служба Рівненської єпархії УПЦ.

У селі Гвіздові прихожани  Свято – Іллінського храму з благословіння настоятеля протоієрея Тарасія Трофимчука, практично, з перших днів війни розпочали куховарити у церковній трапезі, готуючи страви для воїнів ЗСУ, тероборони, переселенцям.

Продукти для приготування вареників, котлет, пиріжків та тушкованка приносять селяни, жертвують місцеві підприємці.

«Зважаючи на війну, в тяжких умовах опинилося дуже багато людей, підтримка потрібна і нашим військовим. У цей час ми повинні посилити наші молитви та надати посильну допомогу усім, хто її потребує. Дуже вдячний усім, хто долучається та не стоїть осторонь. Нехай Бог сторицею повертає докладені зусилля та витрачені кошти», – зазначає отець Тарасій.

Прихожани Свято-Михайлівського храму у селі Зоря налагодили безперебійний процес доставляння готових страв українським захисникам, людям, котрі потрапили у складні життєві обставини через війну. Щодня у церковний будинок приходять молоді жінки, господині зі стажем, аби наготувати страв.
« Насамперед ми допомагаємо молитвою, – говорить протоієрей Валерій Капітанюк, настоятель храму. – Кожного богослужіння лунає молитва за мир в Україні, в будні служимо молебні з акафіста мами. А вже потім з любов’ю та турботою сестриці готують страви.»

З перших днів війни у Свято – Тетянівському  храмі  Здолбунова організували випічку пиріжків для біженців. Від 26 березня роботи додалося-  господині  печуть пиріжки для воїнів ЗСУ, перші вже поїхали у район Бучі та Ірпеня.

Продукти та фінансову допомогу зібрали віряни Свято-Дмитрівського храму села Користь Корецького району. Спільними зусиллями завантажили два автомобілі продуктів (консервації, картоплі, буряків, моркви, круп). Окрім того, закупили фарш, з якого працівники школи та прихожани приготували вареники, чебуреки, голубці для військових.
Також громада придбала захисникам шкарпетки та білизну, перерахувала гроші безпосередньо Збройним Силам України.