ЄПИСКОП ПИМЕН ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У БІЛІВСЬКОМУ МОНАСТИРІ

У Світлу середу єпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив богослужіння у Білівському жіночому монастирі. Про це повідомляє прес -служба Рівненської єпархії УПЦ.

27 квітня 2022 року у Свято-Різдва-Богородичному Білівському жіночому монастирі керуючий Рівненською єпархією УПЦ єпископ Пимен звершив пасхальне богослужіння. За літургією молились священники, ігуменя монастиря Алевтина (Сірук),  черниці, віряни.

“Христове Воскресіння – це певна запорука нашого воскресіння до вічного життя. Як Христос Воскрес, так і ми колись воскреснемо, бо  Сам Христос запевняє нас про це: “Бо надходить час, коли всі, хто в гробах, почують голос Сина Божого, І вийдуть ті, що чинили добро, на воскресіння життя. А ті, що зло чинили, — воскреснуть на суд… Така бо воля Мого Отця, щоб кожен, хто Сина бачить і вірує в Нього, жив життям вічним і щоб я воскресив його останнього дня” ( від Івана 5, 28-29 і 6,40), – сказав у проповіді владика Пимен.